Mikrobangų terapijos įrenginys thermatur m250 + Ar termoterapijos įrenginys veikia mikrobangų dažnių diapazone. Gydymas gali būti atliekamas tiek nepertraukiamo, tiek impulsinio veikimo režimu, todėl jis labai tinka daugeliui ligoninių ir gydytojų konsultavimo patalpų..

Aukšto dažnio energijos panaudojimas termoterapinėje terapijoje suteikia didesnio įsiskverbimo pranašumą, palyginti su įprastais metodais, pvz., Šilumos paketais, voniomis, infraraudonųjų spindulių šviesos spinduliavimu ir šildymo pagalvėlėmis. Be to, jis leidžia gerai nukreipti tam tikras kūno dalis arba atskirus organus. Endogeniškai sukurta šiluma išskiria nemažai fiziologinių procesų, kuriais, pvz., Spazmodiškai veikia raumenys, sausgyslės ir kiti jungiamieji audiniai, padidėja ląstelių metabolizmas ir fermentų reakcijos greitis, o kraujotaka palaikoma gydomoje srityje..

Dėl galimo žymiai didesnės energijos impulsų panaudojimo, palyginti su nepertraukiamu veikimo režimu, gali būti papildomai padidintas gylis ir ypač kraujo apytakos palaikomasis efektas, tačiau bet koks termiškai jautrios odos šilumos stimuliacijos padidėjimas nėra pastebimas..

RF termoterapijos taikymo sritis yra labai plati. Iš pradžių reikia paminėti visas reumatines ligas, sąnarius ir raumenis, kvėpavimo sistemos uždegimus, inkstus ir šlapimo takus bei visas ligas, kurių pagrindas yra nepakankamas kraujotakos. Ūminiai procesai pageidautina apdoroti impulsiniu režimu.