ASTAR elektroterapijos apatas PhysioGo 100A

Tai modernus eletroterapijos prietaisas su dviem skirtingais kanalais. Galima atlikti dignostiką su l/t kreive arba atlikti procedūrą su viena iš 23 srovių. Papildomai – atmintyje jau yra suprogramuotos 69 programos su 38 gydymo sekomis. Elektrodų nusidėvėjimo testas užtikrina, kad elektrodai išliks saugūs ir tinkami naudoti.

PhysioGo.Lite ELECTRO Teigiamas elektros srovės poveikis audiniams buvo naudojamas daugelį metų gydant skeleto-raumenų sistemos, nervų sistemos ligas ir traumas bei palaikant audinių ir nusilpusių raumenų regeneraciją.

„PhysioGo.Lite ELECTRO“ apjungia naudojimo paprastumą ir taikomi inovatyvūs sprendimai. Atraskite plačias terapijos galimybes su PhysioGo.Lite ELECTRO.

PhysioGo.Lite ELECTRO – privalumai klientams Platus terapijos spektras PhysioGo.Lite ELECTRO prietaisas leidžia naudoti terapiją, pagrįstą įvairiomis gydomosiomis srovėmis, kurios padeda palengvinti simptomus ir gydyti tokias ligas kaip: artrozė, diskopatijos, išialgija, neuralgija, lūžiai, ūminis ir lėtinis nervų rezginių ir šaknų uždegimas, hematomos. , patinimas, kontraktūros, spazminis paralyžius ir daugelis kitų.

Pasirinkę kineziterapijos kabinetą, aprūpintą PhysioGo.Lite ELECTRO elektroterapijos aparatu, pacientai gali būti tikri, kad gydymą atliekantis specialistas turi efektyvių sprendimų gydymo vienpoliais ir dvipoliais srovėmis, žemo ar vidutinio dažnio ir nuolatine srove srityje.