Gamintojas LONGFIAN SCITECH Co, LTD

Siūlo įvairaus dydžio deguonies koncentratorius.Patys mažiausi yra portatyviniai  komplektuojami su kelionės krepšiais.

Mūsų nešiojamas deguonies koncentratorius, kurio deguonies išeiga yra 1–5 L / min, yra mažas ir lengvas. Todėl jis yra gana tinkamas naudoti mobiliajame telefone. Kartu su transporto priemonės adapteriu ši deguonies gamybos mašina gali būti naudojama automobiliuose. Su pakraunama baterija, šią mašiną galima naudoti žmonėms keliaujant. Tai yra ekonomiškai efektyvus produktas, tinkantis mėlynos ir baltos apykaklės darbuotojams ir įprastoms masėms.

Mūsų gaminamo produkto deguonies koncentraciją galima reguliuoti nuo 30% iki 90%. Gaminant deguonį, kurio koncentracija 90%, o srautas 1 l / min, šis nešiojamas deguonies generavimo įrenginys tinka žmonėms, kuriems reikia įkvėpti didelės koncentracijos mažo srauto deguonį, pavyzdžiui, pacientams, kuriems sulaikytas anglies dioksidas. Gaminant deguonį, kurio koncentracija yra 30%, o pratekėjimo greitis 5L / min., mūsų nešiojamas deguonies koncentratorius yra tinkamas žmonėms, kuriems reikia įkvėpti mažos koncentracijos didelio srauto deguonį, pavyzdžiui, sportininkams.

Gamintojas LONGFIAN SCITECH Co, LTD

Siūlo įvairaus dydžio deguonies koncentratorius.

JAY linijos deguonies koncentratoriai kurie gali teikti deguonį nuo 5 – 60 L/Min. deguonies koncentratoriai yra energiją taupantis ir saugus naudoti. Vieno – dviejų srautų konfigūracija leidžia dviem vartotojams tuo pačiu metu įkvėpti deguonies, dalijantis viena mašina arba galimas centralizuotas deguonies tiekimas (0-20 / 30/40/50 / 60L / MIN))

Jis gali būti naudojamas pagalbiniam kvėpavimo sistemos ligų, širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių sistemos ligų, lėtinės obstrukcinės plaučių ligos, apsinuodijimo anglies monoksidu ir kitoms hipoksijos ligoms gydyti. Tai tinka klinikoms, bendruomenės ligoninėms, miestelių sveikatos klinikoms ir kt.

Deguonies balionų užpildymo sistema

Deguonies užpildymo sistemą sudaro aukšto slėgio kompresorius betepalinis ir  deguonies koncentratorius. Kompresoriaus dėka koncentratoriaus pagamintas deguonis bus įpiltas į skirtingo dydžio deguonies balionus. Naudodamiesi šia deguonies pildymo įranga, jūs galite generuoti ir laikyti deguonį bet kada ir kur tik norite.

Taikymas:

Ši deguonies užpildymo sistema gali būti naudojama medicinos, namų priežiūros, pramonės ir kitose srityse, kur deguonies balionų tiekimas nėra patogus. Jis ypač tinkamas EMS deguonies tiekimui gelbėjant gyvybes nelaimių vietose, taip pat sveikatos priežiūrai požeminėse ar plynaukštėse vietose, kuriose yra mažai deguonies.